دانلود آهنگ جدید • موزیک شاد و غمگین و اخبار موسیقی و کنسرت،دانلود آهنگ،دانلود موزیک،اخبار،سرگرمی،فان

آخرین دورهمی با حضور عادل فردوسی پور + تولد ۵۰ سالگی مدیری

جمعه شب (۱۷ فروردین ۹۷) آخرین برنامه تلویزیونی دورهمی، با حضور عادل فردوسی‌پور روی آنتن رفت

عادل فردوسی پور در دورهمی

مدیری در ابتدا با اشاره به اینکه آخرین برنامه دورهمی است، گفت: یکسری از تمام شدندورهمی خوشحال و بعضی ها ناراحت هستند. البته در این مدت در فضای مجازی مورد عنایتخیلی از دوستان قرار گرفتیم و برای ما خیلی جوک ساختند که ۹۹درصد آنها در اینجا قابل پخش نیست!

مجری و کارگردان دورهمی در ادامه از برندگان قرعه کشی این برنامه به روی صحنه دعوت کردو پس از آن به گفتگو با عادل فردوسی مجری و کارگردان برنامه ورزشی نود پرداخت.

مدیری در همان ابتدای گفتگو گفت: از سری سوم دورهمی عادل را بارها دعوت کردمتا بالاخره به دام افتاد و امشب آمد. سپس خطاب به فردوسی پور گفت: چرا از مصاحبه فراری می کنی؟

فردوسی پور در پاسخ گفت: من کلاً کم حرف هستم و درواقع فقط در برنامه نود و گزارش‌هایورزشی خیلی حرف می زنم. پرچانه نیستم و حتی کمی خجالتی ام. فقط جلوی دوربین فرق می کنم‌.

مدیری در ادامه به نحوه اجرای فردوسی پور و راحت بودن او در نوع اجراهای تلویزیونی پرداخت و فردوسی پوردر این باره بیان کرد: راحت هستم؛ اما خیلی هم خوب نیست. یک بار وقتی کارشناس برنامه داشت صحبت می کرد،از صدابردار خواستم صدایم را قطع کند و من با آقای پورمحمدی تماس بگیرم و کلاً از فضای استودیو خارج شدم.(با خنده) یک بار هم وقتی کارشناس فوتبال داشت حرف می زد، بازی لیورپول پخش می شدو من مشغول دیدن آن بودم. دقیقه ۹۴ لیورپول گل زد و من بلند گفتم yes (خنده) و کارشناس برنامه تعجب کرد که چه شد.

سپس، مدیری از فردوسی پور درباره جذابیت های فوتبال پرسید.فردوسی پور اظهار کرد:فوتبال همه چیز از جمله هیجان، تنش و … دارد و کاملا غیر قابل پیش بینی است. مجری دورهمی گفت:من از فوتبال فقط شوچنکو را می شناسم و فردوسی پور گفت: چرا؟ نکند چون خوش قیافه است؟! (خنده جمعیت)

مدیری در ادامه گفت: راستش من از فوتبال فقط فینال جام جهانی را می بینم. البته بازی های ایران را هم در جام جهانی دنبال می کنم.

ورود عادل فردوسی پور عرصه گزارشگری فوتبال

فردوسی پور در ادامه برنامه، با بیان اینکه از سال ۱۳۷۵ وارد عرصه گزارشگری فوتبال شده است؛گفت: از سال ۷۵ تا امروز ۲۰ سال گذشته است و من قبل از گزارشگری مترجم بودم.

آخرین دورهمی با حضور عادل فردوسی پور + تولد 50 سالگی مدیری

مهران مدیری و عادل فردوسی پور در دورهمی

وی درخصوص چگونگی ساخت و طراحی ایده برنامه تلویزیونی نود گفت: زمانی احساس کردمجای خالی پوشش اتفاقات هفته ای فوتبال در تلویزیون خالی است. طرح را زمانی که ۲۵ سالم بود به شبکه دادم و از سال ۷۸ تا الان روی آنتن هستیم‌.

عادل فردوسی پور در دورهمی درباره دلایل ماندگاری و پرمخاطب بودن برنامه نود اظهار کرد: همیشه سعی کردم با مردم صادق باشمو در برنامه هایم خلاقیت به خرج دهم. البته فشار کار خیلی بود. خیلی اذیت شدیم. ولی کم پیش آمده که این فشارها بخواهد، مانع کار ما شود.

مدیری در ادامه برای اینکه نشان دهد اهل تماشای برنامه نود است، گفت: عاشق این هستیکه دو نفر را در استودیو به جان هم بیندازی و دعوا کنند، نه؟! ( با خنده) به نظرم رکورد دعوای همزمان چند نفر روی خط را داری!

عادل فردوسی پور در دورهمی گفت: دیگه اغراق شد؛ ولی ما سعی داریم هر برنامه را فوق العاده روی آنتن ببریم.متاسفانه این ذهنیت مردم ماست که به دنبال حواشی به خصوص حواشی فوتبال هستند.البته من اصلا از جدل های طرفین در برنامه خوشم نمی‌آید و ذوق هم نمی کنم؛ ولی به هر حال برنامهما چالشی و پرتنش است و این امر اجتناب‌ناپذیر است.

عادل فردوسی پور در دورهمی در پاسخ به اینکه تا امروز سوتی در گزارش ها داشته یا خیر، گفت: خیلی. ولی یک چیزی خیلی اذیتم می کند،آن هم اینکه در بین تماشاگران آدم معروف باشد و من نشناسم. مدیری هم به شوخی گفت: ما هم دیگر را خیلی دیدیم اما الان پشت صحنه من را اصلا ندیدی و نشناختی! (خنده)

مدیری در ادامه تاکید کرد: من نود را دیدم، به این نشان که در برنامه ات اشتباه تصویری داریو در یک برنامه زنده یهو از روی صندلی می‌افتی و این قبیل کارها. فردوسی پور هم با خنده گفت: افتخار ماست که شما نود می بینید.

گفتگو با عادل فردوسی پور در دورهمی

مدیری در ادامه از مافیا در فوتبال پرسید و گفت: فوتبال با همه جذابیت هایش،مثل خیلی حرفه های دیگر مافیا دارد، تا حالا پیشنهاد پول و رشوه داشتی؟

فردوسی پور پاسخ داد: اوایل خیلی، چون من را نمی شناختند و پیشنهادهای خیلی خوبی هم می‌دادند.اما من قبول نکردم و بعد از آن هم دیگر به سراغم نیامدند. به هر حال هرجا پول باشد، فساد هم است.

وی در ادامه در پاسخ به سوال معروف مدیری درباره عشق و عاشقی اظهار کرد: بله عاشق شدمو هستم. عشق همیشگی است و به زندگی جهت می‌دهد.

فردوسی پور در ادامه از علاقه اش به طنز و استفاده از آن در برنامه هایش گفت و اشاره کرد:طنز را خیلی دوست دارم و خود شما بانی آن بودید. من از همان اول برنامه های شما را می‌دیدم.من آدم خوش خنده ای هستم و همین طوری زیاد می خندم، ولی فیلم کمدی و جوک برایم خنده آور نیست.

وی درباره روند تداوم برنامه نود بیان کرد: فکر کنم تا زمانی که مردم با این برنامه همراه باشند،ادامه دارد. تا جایی هستیم که حس کنم برنامه خوب است و مردم دوستش دارند.

علاقه مندی های غیر فوتبالی عادل فردوسی پور

فردوسی پور همچنین درباره علاقه مندی های غیر فوتبالی خود گفت: من عاشق بازیو مسابقه هستم و اصلاً ورودم را به این حرفه با مسابقه هفته شروع کردم. سر برنامه هاو مسابقه های مختلف به عنوان تماشاگر یا شرکت کننده رفته ام.

این مجری، در پایان با اشاره به احساس خوشبختی خود، یک فرش دستباف با طراحی لوگوی برنامه نودرا به موزه دورهمی داد. البته گریزی هم به ماجرای موزه لوور در مجلس زد و بارها کلمه « موزه دورهمی »را به اشتباه تلفظ کرد و باعث خنده مدیری و همگان شد.

تا جایی که خود مهران مدیری هم با او در این جریان طنز همراهی کرد.

اما یکی از اتفاقات جالب برنامه گذشته، برپایی جشن تولد ۵۰ سالگی برای مهران مدیری بود.کیک تولد مدیری به شکل یک تلویزیون قدیمی طراحی شده بود؛ در حالی که تصویر مهران مدیریدر حال اجرای برنامه دورهمی در قاب آن نقش بسته بود. فردوسی پور هم دو کتاب خود را برای مدیری امضاو به او هدیه کرد. مدیری ضمن تشکر از همه، گفت: من از همین تریبون اعلام می کنم که در طول مدت کارم و زندگی ام،همواره سمت مردم ایستاده و حرف آنها را زده ام.

نوشته آخرین دورهمی با حضور عادل فردوسی پور + تولد ۵۰ سالگی مدیری اولین بار در سایت سرگرمی و تفریحی پونک پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 0
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.